Barbaros Hayreddin Sultanının Fermanı’na şaşırtıcı transfer! Finale sayılı günler kala…

Oyunculuk kimliğinin yanı sıra senarist ve yönetmen olarak da tanınırlık kazanan Cansel Elçin’den hayranlarını sevindirecek bir haber geldi. Son olarak Fatih Aksoy’un yapımcılığını üstlendiği Yasak Elma dizisinde ‘Cenk Akın’ karakteriyle kameralar karşısına geçen Cansel Elçin’in yeni adresi resmen belli oldu.

Türkiye’de ilk kez Kırık Kanatlar dizisiyle ekran önüne çıkan ve burada oynadığı ‘Cemal’ karakteriyle keşfedilen Cansel Elçin, TRT1’in yüksek bütçeli projesi Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı’yla sözleşme imzaladı. Finale sayılı günler kala Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı kadrosuna adını yazdıran ve burada beş bölüm boyunca rol alacak olan Cansel Elçin, ‘Pargalı İbrahim Paşa’ karakteriyle gümbür gümbür geliyor.

Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı projesinin sürpriz transferi Cansel Elçin, Hatırla Sevgili, Gönülçelen, Cennetin Çocukları,  Yalancı Bahar, Kötü Yol, Eve Dönüş, Dayan Yüreğim, Ağlama Anne, Sol Yanım gibi yapımlarda da boy göstermişti.

Yönetmenliğini Berat Özdoğan’ın, yapımcılığını Serdar Öğretici ile Yusuf Esenkal’ın ve senaristliğini Uğur Uzunok, Hamza Akyıldız, Abdülhamid Işık ve Esma Koç’un üstlendiği Barbaros Hayreddin Sultanın Fermanı yeni bölümüyle 14 Nisan Cuma tarihinde saat 20:00’da TRT1’de tutkunlarını ağırlayacak.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir