The Marvelous Mrs. Maisel Geliyor! Bu Hafta Dijital Platformlarda Hangi Diziler Yayınlanacak?

Hafta boyunca dijital platformlarda yayına başlayacak dizileri sizler için derledik. İşte Netflix’ten Amazon Prime’a kadar 11-17 Nisan haftasında yayınlanacak diziler…

Florida Man – Netflix

  • 13 Nisan

Özet: Polisiye-gerilim türünde işlenen Florida Man, meslekteki şaşalı günleri geride kalan polis Mike Valentine’i odağına alıyor. Bir gangsterin kaçak kız arkadaşını bulmak için memleketi Florida’ya gelmek zorunda kalan Mike, birbirinden tehlikeli maceralara atılıyor.

Oyuncular: Édgar Ramírez, Anthony LaPaglia, Abbey Lee

Yaratıcı: Donald Todd

Obsession – Netflix

  • 13 Nisan

Özet: Obsession, saygın bir cerrah olan William’la müstakbel gelini Anna’nın yasak ve tutkulu ilişkisini odağına alıyor. Tehlikeli bir aşk üçgeninde geçen dizi Josephine Hart’ın kitabından uyarlandı. 

Oyuncular: Richard Armitage, Charlie Murphy (II), Indira Varma

Yaratıcılar: Morgan Lloyd Malcolm, Benji Walters

Greek Salad – Prime Video

  • 14 Nisan

Özet: Greek Salad, yönetmen Cédric Klapisch’in ‘İspanyol Pansiyonu’ adlı üçlemesinin devamı olma niteliği taşıyor ve ilk filmden yıllar sonrasına uzanıyor. Xavier ve Wendy’nin çocukları Tom ve Mia’nın Atina’da aileden miras kalan eve taşınmalarını takip eden dizide, farklı yaşam tarzlarını benimseyen kardeşlerin kurduğu ilişkinin boyutları da ele alınıyor. 

Oyuncular: Aliocha Schneider, Megan Northam, Romain Duris

Yaratıcı: Cédric Klapisch

Queenmaker – Netflix

  • 14 Nisan

Özet: Kadın dayanışmasını siyaset sahnesine taşıyan Queenmaker, güçlü bir kadının, bir insan hakları avukatını Seul’ün bir sonraki belediye başkanı yapmak için verdiği mücadeleyi takip ediyor.

Oyuncular: Kim Hee-ae, Moon So-ri, Ryu Soo-young

Yaratıcılar: Oh Jin-seok, Moon Ji-young

The Marvelous Mrs. Maisel – Prime Video

  • 14 Nisan

Özet: 1950’lerin sonları ve 1960’ların başlarında New York’ta hayatının tutkusunu sürdürmeye çalışan Miriam ‘Midge’i odağına alan dizi beşinci ve final sezonuyla 14 Nisan’da ekranlarda.

Oyuncular: Rachel Brosnahan, Alex Borstein, Michael Zegen

Yaratıcı: Amy Sherman-Palladino

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir