‘Oğlum büyüdükçe anneye benzedi! Artık kendini kurtardı’

Son olarak ‘Mutluyuz’ filmi ile sevenlerinin karşısına çıkan İbrahim Büyükak, önceki gün eşi Nurdan Beşen ve 2,5 yaşındaki oğlu Aslan Oktay’la Nişantaşı’nda görüntülendi.

“ASLAN’I DİŞÇİYE GETİRDİK”

Basın mensuplarının soırularını cevaplayan 40 yaşındaki oyuncu, “Aslan’ı dişciye getirdik. Bir sorunu yok ama kontrol ettirmek istedik” dedi.

“ÇOCUĞUMUZ YAKIŞIKLI OLDU”

Oğlunun ilk doğduğu zamanlarda kendine benzettiğini belirten Büyükak, “İlk doğduğunda bana benziyordu ama kurtardı kendini artık, büyüdükçe anneye benzedi. Böyle daha tatlı, annesine benzedi, çocuğumuz yakışıklı oldu” sözleriyle herkesi güldürdü.

“HARİKA BİR DUYGU”

Baba olmasıyla ilgili tecrübelerinden bahseden ünlü isim, “Harika bir duygu, Allah isteyen herkese nasip etsin. Hamilelik sürecinden şu ana kadar her dakika bana baba olduğumu hissettirdi Aslan Oktay. Mesela bir arkadaşıma babası ‘Siz ilkokula başladığınızda ben baba olduğumu hissettim’ demiş ama bende hiç öyle bir durum olmadı” şeklinde konuştu.

“OĞLUMDA ANNE AŞKI VAR”

İbrahim Büyükak “Çok güzel bir ilişkim var oğlumla; evde oyunlar oynarım, komiklikler yaparım ama sen istediğin kadar uğraş erkek çocuğu anneye düşkün oluyor. Ben de öyleydim, Aslan Oktay’da da bir anne aşkı var” ifadelerini kullandı.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir