PlayStation Plus Eylül Ayı Ücretsiz Oyunları Belli Oldu: 2 Bin TL’yi Aşıyor!

PlayStation Plus abonelerini önümüzdeki ay birbirinden güzel oyunlar bekliyor. Kullanıcılar önümüzdeki ay toplam değerleri 2 bin TL’yi aşan birbirinden güzel oyunlara ek bir ücret ödemeden kavuşabilecekler.

PlayStation Plus kullanıcılarına her ay bedava oyunların yanında farklı avantajlar da sağlıyor.

Geçtiğimiz yıl üyelik sistemini değiştirerek oyunculara farklı avantajlar içeren farklı paketler sunmaya başlayan PlayStation Plus, alamet-i farikalarından olan her ay verdiği ücretsiz oyunlarına da tam gaz devam ediyor. Kullanıcıları bu ay da birbirinden güzel oyunlar bekliyor.

İkinci oyunumuz ise Black Desert: Traveler Edition.

Son yılların en güçlü MMORPG’lerinden olan Black Desert’ın dünyasına adım atmak için bu paket harika bir fırsat. Oyuna başlarken size avantaj sağlayabilecek pek çok eşya ve ek olarak kozmetikler gibi ögeler de barındıran paketin normal fiyatı 299 TL.

Son oyunumuz ise farklı teması ile dikkat çeken Generation Zero.

Yıl 1989, İsveç’teyiz. Etrafımız ise dev mekanik robotlar ile sarılmış durumda. İnsanlık olarak tek çaremizse savaşmak. İsveç Soğuk Savaşı döneminden ilham alan ve teması ile dikkat çeken Generation Zero’yu ister tek başınıza, isterseniz de arkadaşlarınızla oynarken açık dünyada karşınıza çıkabilecek her tehlikeye karşı tetikte olmalısınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir