Yapay Zeka’dan Ocak Sonu İçin DOGE ve LUNC Coin Tahminleri!

Kripto para birimlerinin önceki aylarda elde ettiği kazançların bir kısmını ani bir düşüşle sildi. Bunun ardından, piyasa toparlanmak için gayret gösteriyor. Ancak, piyasa henüz yeni bir ivme yakalamaktan uzak bir görünüme sahip. Bu gelişmelerin ortasında yapay zekanın Türk kripto yatırımcılarının ilgi gösterdiği LUNC Coin ve DOGE için Ocak sonu tahminlerine baktık.

Yapay zeka 31 Ocak için LUNC Coin fiyatını belirledi

Mevcut koşullarda, ay sonuna kadar LUNC Coin fiyatını tahmin etmek için yapay zeka -ya başvurduk. Makine öğrenimi algoritmalarına dayalı tahmin yapan CoinCodex’e göre LUNC Coin fiyatı 31 Ocak’a kadar 0,000150 dolara yükselecek. Bu da yazı sırasındaki fiyatı olan 0,0001194 dolardan %25,6’lık bir artışı yansıtıyor.

31 Ocak için LUNC fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

Analistlerin LUNC Coin tahminleri

Analistlere göre LUNC’un alt zaman dilimleri şu anda sürekli bir yükseliş eğilimine işaret ediyor. Bu da yakın gelecekte önemli bir yukarı hareket potansiyelini gösteriyor. Bazı analistlere göre bu eğilim, mevcut seviyelerinden 10X’lık potansiyel bir artışa işaret ediyor olabilir. Analist Javon Marks, token fiyatın %1.008’in üzerinde bir artış daha yaşamasını bekliyor.

LUNC’un potansiyel fiyat artışı. Kaynak: Javon Marks

Yapay zeka 31 Ocak için DOGE fiyatını belirledi

Dogecoin’in (DOGE) değerinin değerlendirilmesi, yatırımcıların meme coin’in 2021’de görülen en yüksek seviyelere ulaşıp ulaşamayacağını izlemesiyle birlikte önemli bir odak noktası olmaya devam ediyor. Kriptokoin.com’dan takip ettiğiniz üzere, piyasanın gündeminde muhtemel spot Bitcoin ETF onayı var. Bu ortamda yatırımcıları Dogecoin’in ne yapacağını merak ediyor.

Dogecoin 2024 yılına düşüşle başladı. Bu süreçte Aralık ayı başında elde ettiği kazançların önemli bir kısmını sildi. CoinCodex’in gelişmiş yapay zeka fiyat tahmin algoritmaları, Dogecoin’in 31 Ocak’ta fiyatının 0,072 dolar olacağını öngörüyor. Bu değerleme, yazı sırasındaki fiyatından yaklaşık %10’luk bir düşüşü yansıtıyor.


Dogecoin 31 Ocak fiyat tahmini. Kaynak: CoinCodex

DOGE’nin yükseliş katalizörleri

Dogeocoin’in fiyatının yörüngesinin ağırlıklı olarak genel piyasa yönüne bağlı olduğunu ve şu anda belirli yükseliş tetikleyicilerinden yoksun olduğunu vurgulamak önemli. Özellikle, DOGE’deki geçmiş yükseliş hareketleri genellikle meme coin’in önemli bir destekçisi olan Tesla CEO’su Elon Musk’ın sözleri gibi olaylardan etkilendi. Musk’la bağlantılı olarak, kayda değer bir katalizör, 2024’te ödeme hizmetlerinin planlı olarak kullanıma girmesi. Uzmanlara göre Dogecoin bu gelişmeden yararlanmaya hazır.

Bu arada DOGE, özellikle balina işlemlerini içeren artan on-chain aktivite yaşamaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde, anonim bir cüzdandan Coinbase’e 59,9 milyon DOGE (yaklaşık 5 milyon dolar) tutarında kayda değer bir transfer gerçekleşti. Bu da Dogecoin ekosisteminde son zamanlarda yüksek değerli DOGE transferlerinde görülen artışı yansıtıyor.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir