Ünlü çiftin mutluluğu maziye karıştı: Kocam ‘arzu edilir bir kadın değilsin’ dedi… O anı nasıl unuturum!

Ama ünlüler söz konusu olduğu zaman durum değişir. Boşanmaları genellikle olaylı olur. Ardından konuşulanlar da yıllarca bitmez.

Hatta bazen kendileri de bu konuda bazı açıklamalar yaparak kelimenin tam anlamıyla “ateşe benzin dökerler.” Bazen de basın onların peşini bırakmaz.

Boşanmalarının üzerinden zaman geçmiş olsa bile eski defterleri karıştırıp merak uyandıran ayrıntılar arar. Genellikle konuşulacak bir şeyler bulunur da! 

İşte bunun son örneklerinden biri daha yaşandı. Ünlü şarkıcı Kelly Clarkson ile eski eşi Brandon Blackstock’ın boşanma davasıyla ilgili bazı ayrıntılar ortaya çıktı. 

DAVA DOSYASINDAKİ ÇARPICI SÖZLER: YETERİNCE SEKSİ OLMADIĞIMI SÖYLEDİ
Özetle, 2021 yılında yaşanan bu boşanma davasının mahkeme dokümanları bir kez daha karıştırıldı ve yine konuşulacak konular  var gündemde. 

Katıldığı American Idol adlı yarışmayla ünlenen Kelly Clarkson, 2013 yılında gayet romantik bir şekilde evlendiği Brandon Blackstock ile iki yıl önce yollarını ayırdı.

41 yaşındaki Clarkson’ın boşanma aşamasında, mahkemede anlattığı bazı ayrıntılar da  gün yüzüne çıktı.

New York Post’un ele geçirdiği ifadelere göre Clarkson’ın boşandığı kocası Blackstock, ünlü şarkıcının yeterince seksi görünmediğini söyledi.

Mahkeme belgelerine göre olaylar şöyle gelişti: Kelly Clarkson, The Voice adlı ses yarışmasında vokal koçu olmayı çok uzun süre hayal etti.

Bir müzik yapımcısı olan Brandon Blackson’ın da bu hayalini gerçekleştirebilecek tek kişi olduğuna inanıyordu ünlü şarkıcı. Tabii ki bu isteğini ona aktardı. 

‘SENİN YERİNE RIHANNA’YI TERCİH EDERLER’
Fakat o sırada evli olduğu Blackstoc, Kelly’ye yapımcıların Rihanna gibi bir seks sembolü aradıklarını söyledi.

Kelly Clarkson’ı iddiasına göre eski kocası ona programın yayınlandığı NBC kanalıın Rihanna’yı sadece seksi görüntüsü nedeniyle değil aynı zamanda siyah tenli olduğu için de tercih ettiklerini ekledi.

Ayrıca Brandon Blackstock, o sırada aynı yarışmada görev alan şarkıcı Blake Shelton ile Kelly Clarkson’ın benzer tarzları olduğu için karısının yarışmaya kabul edilmeyeceğini de ifade etti.

BİR KADIN BUNU ASLA UNUTMAZ: Duruşmada avukatı Clarkson’a  Blackstock ile arasında geçen bu konuşmayı nasıl bu kadar süre hatırında tuttuğunu sorduğunda da şarkıcı şöyle yanıt verdi: “Bir kadın kendisine bir seks sembolü olmadığının söylendiği anı asla unutmaz.” 

EVLİLİK TÖRENLERİ GAYET ROMANTİK OLMUŞTU
Kelly Clarkson ile Brandon Blackstock’ın biten evliliklerinden iki tane çocuğu bulunuyor. Dokuz yaşındaki River adlı bir kız ve yedi yaşındaki Remington adında bir erkek çocuğu.  

Müzik yapımcısı olan Bandon Blackstock ile Kelly Clarkson 2006 yılında karıştı. Blackstock aynı zamanda ünlü menajer Narvel Blackstock’ın oğlu, ünlü şarkıcı Reba McEntire’ın da üvey oğlu. 

Eski çift 2006 yılındaki Country Müzik Ödülleri töreninde tanıştı. Ama yakınlaşmaları hemen olmadı.  Bunun için altı yıl daha beklemeleri gerekti.

Super Kupa finalinde tekrar bir araya geldiler ve aralarında kısa sürede bir aşk doğdu. Sonra da kendilerini nikah defterini imzalarken buldular.  Ama evlilikleri çok da güzel ilerlemedi. Çareyi yollarını ayırmakta buldular.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir